Про компанію

Компанія Babymarket здійснює оптовий продаж товарів для дітей на найвигідніших умовах!

Великий досвід компанії Babymarket на ринку оптової торгівлі дитячими товарами (з 2006 року) - це гарантія вигідних і комфортних покупок для наших клієнтів. Асортимент наших товарів постійно оновлюється і доповнюється з урахуванням всіх тенденцій розвитку ринку товарів для дітей, появи новинок, зміни попиту покупців на різні види і групи товарів.

Виробники, представлені в Babymarket:

Гарантією якості і безпеки всіх товарів для дітей, представлених на сайті, є ретельний вибір виробників, що добре зарекомендували себе, а також обов'язкова сертифікація всіх товарів за нормами законодавства України. У нас представлені такі відомі торгові марки як:  AnexAdborLorelliBambiCarrelloEl CaminoCareteroiTrikeMastelaTegaBabyOnoBestwayIntexLimo ToyMelogo та інші

Категорії товарів:

Вашій увазі представлені наступні категорії дитячих товарів: коляски дитячі, автокрісла, ліжечка, постільна білизна для дітей, манежі, дитяча електроніка, ходунки, стільчики для годування, самокати, велосипеди, санки і аксесуари. Співпраця з компанією Babymarket дозволить Вам відчути всі переваги для наших оптових покупців. Наші менеджери приділять увагу кожному клієнту, врахують всі Ваші побажання, допоможуть сформувати свій асортимент, запропонують найкращий вибір дитячих товарів оптом. Вас приємно здивують вигідні ціни, які ми формуємо завдяки довгостроковим партнерським відносинам з виробниками. Ми забезпечимо доставку товарів в будь-яку точку України.

 

Співпраця з нами обов'язково буде для Вас приємним і вигідним. Всі деталі співпраці можна дізнатися в розділі «Умови співпраці».